POLIGRAFIA

czasopisma
custom publishing
katalogi • foldery • ulotki
reklamy prasowe
plakaty • billboardy
opakowania i inne...

poligrafia_home.png

WWW

skrojone do Twoich potrzeb strony www
autorskie systemy CMS
sklepy internetowe
systemy rejestracji sprzedaży/promocji
bazy danych
fora dyskusyjne

www_home.png

PUBLIKACJE ELEKTRONICZNE

nowosc.png

Nowa forma
prezentacji publikacji
i dotarcia do klienta
Dowiedz się więcej!

publikacje_home.png

POLIGRAFIA

Z dostarczonych materiałów (zdjęcia, rysunki, slajdy, materiały drukowane, materiały w postaci elektronicznej) przygotowujemy według projektu klienta lub projektu przygotowanego przez naszych grafików zbiory elektroniczne gotowe do druku (zazwyczaj pdf lub eps). Posiadamy zbiór clipartów i własnych zdjęć, korzystamy z usług agencji fotograficznych oferującymi setki zdjęć tematycznych. Współpracujemy z dobrymi fotografami. Przygotowujemy wszystko - od czasopism (złożyliśmy dziesiątki tysięcy stron czasopism), przez katalogi (w tym 200-stronicowe katalogi z setkami produktów), foldery, reklamy prasowe (do większości tytułów poważnych czasopism wydawanych w Polsce) po ulotki, wszelkiego rodzaju kupony promocyjne, duże i małe plakaty i wielkie bilboardy (największy miał 20x25 m) i najmniejsze produkty poligraficzne - wizytówki. W czasie swej działalności przygotowaliśmy wiele produktów nietypowych - standy z indywidualnymi wykrojnikami, wszelkiego rodzaju opakowania, blistry, teczki, naklejki na CD, okładki do płyt CD i DVD, linijki i podkładki pod myszy komputerowe z nadrukiem 3D, etykiety na puszki i butelki, nadruki na ubrania, kartki świąteczne, zaproszenia i inne. Jeśli klient nie ma sprecyzowanego pomysłu, przygotowujemy kilka propozycji projektów graficznych. Jeśli trzeba, sfotografujemy, narysujemy lub namalujemy.

WWW

Proponujemy autorskie strony www, dokonujemy też na życzenie klienta modyfikacji i spolszczenia jego istniejących serwisów zagraniczanych.


Usługa obejmuje:
• autorski projekt graficzny strony
• obróbkę dostarczonych zdjęć
• elementy animowane
• autorskie systemy CMS (Client Management System) - umożliwiające modyfikację zawartości strony przez klienta
• rejestrację w popularnych wyszukiwarkach
• aplikacje internetowe - sklepy internetowe, systemy rejestracji sprzedaży/promocji, bazy danych, fora dyskusyjne


PUBLIKACJE ELEKTRONICZNE (iPad, Android)

Niektórzy twierdzą, że przyszłość publikacji to publikacje elektroniczne, czytane na tabletach. Dla wszystkich, którzy podzielają tą wiarę lub chcą zaistnieć także na tych platformach przygotowujemy publikacje elektroniczne i pomagamy w opublikowaniu swych wydawnictw.

CUSTOM PUBLISHING

gazetki firmowe

 

 

cp_home.png

CORPORATE IDETITY

logo • wizytówki
papier firmowy • koperty
teczki prasowe

ci_home.png

MATERIAŁY PR

teczki prasowe • zaproszenia
fotoprezentacje
na konferencje prasowe
płyty CD/DVD

pr_home.png

CUSTOM PUBLISHING

Custom publishing - to nowoczesne narzędzie marketingowe, wykorzystujące techniki wydawnicze w celu osiągnięcia przewagi konkurencyjnej z zakresu pozyskiwania nowych klientów, budowania lojalności, zwiększania świadomości marki oraz jej wzmacniania.

W naszym przypadku sprowadza się to do przygotowania periodyków firmowych, przeznaczonych dla klienta ostatecznego lub do celów wewnętrznych. 

CORPORATE IDETITY

Dla nowopowstałych lub chcących odświerzyć wizerunek firm przygotowujemy pełne Corporate Identity (logo, wizytówki, papier firmowy, koperty, teczki firmowe, strona www).

MATERIAŁY PR

W celu zapewnienia dobrej współpracy Państwa firmy z mediami przygotowujemy materiały PR (teczki prasowe, zaproszenia, fotoprezentacje na konferencje prasowe).